Agenda

 

Maart 2020

Dag Activiteit(en)

9

Juf Inge vrij, juf Anja voor groep 3

Bibliotheekbezoek groep 4 Speurneuzenspel 10.15-11.45 uur.

10

Teamvergadering Inhoudelijk
14.45-16.15 uur

11

ICC opleiding meester Rik & juf Inge
15.00-17.30 uur

Stagiaire meester Ed geeft muziekles
09.30-10.15 groep 4/5
10.45-11.30 groep 6
11.45-12.30 groep 7/8

Juf Janine en juf Anja hele dag Dalton visitatiedag in Brummen
Juf Inge voor groep 3, meester Rik voor groep 7&8.

13

Kunstenaars in carrousel 5 t/m 8 12.30-14.00 uur
Blok 1 Les 2

14

NL Doet 09.00-12.00 uur.

16

Gastlessen gym meester Timo (buurtsportwerk)
08.45-09.30 gr.1
09.30-10.15 gr.2
11.00-11.45 gr.3

Onderzoek schoolarts groep 2 (2e groep)

OV vergadering 19.30-21.00 uur

Teamoverleg groep 1 t/m 8 Specifieke ondersteuning 14.30-16.15 uur

17

Open dag Comprix 08.30-12.30 uur

08.30-08.45 uur Tutorlezen

09.00-10.15 Histotolk voor groep 7

10.15-14.15 Groep 8 naar Westerbork

09.30-10.15 muziekstagiaire meester Ed voor groep 4/5
10.45-11.30 muziekstagiaire meester Ed voor groep 6
11.45-12.30 muziekstagiaire meester Ed voor groep 7/8

10.30-11.15 Theater (Ijte Plantinga) improvisatieles groep 3/4
11.15-12.00 Theater (Ijte Plantinga) improvisatieles groep 3/4

18

Klassenlunch groep 7&8

IB overleg juf Marianne

19

ICC cursus juf Inge 15.00-17.30 uur

Oefenen schoolkorfbal bij Sios.
Groep 5/6 12.15-13.15
Groep 7/8 13.15-14.15

Kunstenaars in carrousel 5 t/m 8 12.30-14.00 uur
Blok 1 Les 3

23

Bibliotheekbezoek groep 5 Bibliotheekmedewerker gezocht. 10.15-11.45 uur.

24

MR vergadering 19.45-21.30 uur

25

Managementoverleg meester Rik

De Grote rekendag 08.30-10.15 uur

Stagiaire Ed muziek
09.30-10.15 groep 4/5
10.45-11.30 groep 6
11.45-12.30 groep 7/8

26

Oefenen schoolkorfbal bij Sios.
Groep 3/4 13.00-14.00

12.30 u Gastles bank groep 7/8

12.30-13.15 Theater (Ijte Plantinga) improvisatieles groep 3/4
13.30-14.15 Theater (Ijte Plantinga) improvisatieles groep 3/4

Oefenen schoolkorfbal bij Sios.
Groep 5/6 12.15-13.15
Groep 7/8 13.15-14.15

27

Verkeersflits groep 1 t/m 8

Kunstenaars in carrousel 5 t/m 8 12.30-14.00 uur
Blok 2 Les 1

30

Overleg groep 1 t/m 3 14.30-16.00 uur

Theoretisch verkeersexamen groep 7&8

Gastlessen gym meester Timo (buurtsportwerk)
08.45-09.30 gr.1
09.30-10.15 gr.2
11.00-11.45 gr.3

< Februari - Maart - April >